" DEMOKRASİ NÖBETİNE, MİLLİ İRADENİN DESTEKLERİYLE DEVAM EDİYORUZ."

Antakya Belediye Başkan İsmail Kimyeci, Antakya Belediye Parkında (DSİ) demokrasi nöbetine devam ettiklerini bildirdi. Başkan Kimyeci milli irade olarak ifade ettiği vatandaşlardan büyük destek aldıklarını, bundan dolayı minnettar olduğunu ifade etti.

15 Temmuz günü hain terör örgütü FETÖ tarafından düzenlenen ve milli irade sayesinde başarısızlıkla sonuçlanan kalkışmanın 7. gününde de demokrasi nöbeti tüm Türkiye’de olduğu gibi Antakya’da da devam ediyor. Her akşam yoğun katılım gösterilen demokrasi nöbetlerinin 7. gününe Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Memur-Sen Hatay İl Başkanı Hasan Urhan, Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, Defne İlçe Başkanı Atilla Önal, sendika temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci demokrasi nöbetlerine devam edeceklerini belirttiği konuşmasında, milli iradenin desteklerinden dolayı minnettar olduklarını, birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerini bu süreçte görmüş olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğunu ifade etti.

 

Foto Galeri

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]