1. ETAP TOKİ KONUTLARI MESİRE ALANINA KAVUŞUYOR

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Altınçay Mahallesi 1. Etap Toki Konutları bölgesinde park, bahçe ve yeşil alan çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, söz konusu yerde mesire alanı yapım çalışmalarının en kısa sürede tamamlanacağını bildirdi.

            Hizmet denetimleri programına aralıksız devam eden Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 1. Etap Toki konutları arkasında Antakya Belediyesi’nce yapımı süren mesire alanında incelemelerde bulundu.

Tamamlandığında hem Toki Konutları hem de Altınçay Mahallesi sakinlerinin aileleri ile birlikte rahat nefes alabilecekleri, dinlenebilecekleri, yeşillikler içerisinde huzurlu saatler geçirebilecekleri, çocukların güven içerisinde koşup oynayabilecekleri bir mesire alanına kavuşacaklarını belirtti.

            Başkan Kimyeci göreve geldikleri ilk günden bu yana “Yeşiller İçerisinde Bir Antakya” için çalışmalarını sürdürdüklerini hatırlattığı konuşmasında, ekiplerin tam zamanlı olarak çalıştıklarını bu kapsamda bordür örme, parke döşeme, toprak tesviye ve ağaçlandırma çalışmalarının tamamlandığı mesire alanının en kısa sürede tamamlanmış olacağının müjdesini verdi. Başkan Kimyeci toplamda 11 bin 500 metrekarelik mesire alanının Altınçay Mahallesi ve Toki Konutları sakinlerine hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Foto Galeri
  • 1. ETAP TOKİ KONUTLARI MESİRE ALANINA KAVUŞUYOR
  • 1. ETAP TOKİ KONUTLARI MESİRE ALANINA KAVUŞUYOR
  • 1. ETAP TOKİ KONUTLARI MESİRE ALANINA KAVUŞUYOR
  • 1. ETAP TOKİ KONUTLARI MESİRE ALANINA KAVUŞUYOR

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]