BAŞKAN İSMAİL KİMYECİ, ALTINÖZÜ BELEDİYE BAŞKANI RIFAT SARI'YI ZİYARET ETTİ

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL KİMYECİ,

ALTINÖZÜ BELEDİYE BAŞKANI RIFAT SARI’YI ZİYARET ETTİ

 

            Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve beraberindeki heyet, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

            Ziyarette Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Karakaplan ve daire müdürleri eşlik etti.

            Belediyeler arası fikir alışverişlerinin, kardeş belediyecilik anlayışının, ilçeler arası diyalogun Hatay geneline yayılması gerektiğini ve şehre katma değer kazandıracak bir anlayış olduğunu ifade eden Başkan Kimyeci konuşmasında; “ Altınözü nüfus bakımından Hatay’ın büyük ilçelerinden bir tanesi. Değerli Başkanımız Rıfat Sarı’ya tarımın başlıca geçim kaynağı olduğu böylesine nadide bir ilçeye yapmış olduğu önemli hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca Antakya Belediyesi olarak ağabey belediyecilik anlayışımızı her daim sürdürmeye devam ettiğimizi, bu kapsamda Altınözü Belediyesi’nin ihtiyacı olan herşeyde imkânlarımız çerçevesinde istenildiğinde destek vermeye hazır olduğumuzu ifade etmek isterim.” dedi.

            Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Antakya Belediyesi’nin her zaman örnek çalışmalara imza attığını bu vesile ile Başkan Kimyeci’nin yapmış olduğu tüm hizmetlerin şehre büyük katkı sağladığını ifade etti.

 

Foto Galeri
  • BAŞKAN İSMAİL KİMYECİ, ALTINÖZÜ BELEDİYE BAŞKANI RIFAT SARI'YI ZİYARET ETTİ

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]