BAŞKAN İSMAİL KİMYECİ'DEN 6 YENİ SPOR TESİSİ MÜJDESİ

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL KİMYECİ’DEN

6 YENİ SPOR TESİSİ MÜJDESİ

 

            Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci spora ve sporcuya verdikleri önem doğrultusunda 6 yeni spor tesisini Antakya’ya kazandıracaklarının müjdesini verdi.

Antakya Belediyesi Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Spor Tesisi Yapımı Hibe Desteği protokolü imzaladı.

            Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “ Antakya Belediyesi olarak spora ve sporcuya verdiğimiz önem ve destek doğrultusunda şehrimize yepyeni spor alanları kazandırma konusunda girişimlerde bulunduk. Bu çalışmalarımız sonucunda Gençlik ve Spor Bakanlığımız bünyesinde bulunan Spor Toto Teşkilat Başkanlığı belediyemize reklam karşılığı hibe desteği sağlayarak bu tesislerimizin hayata geçirilmesi konusunda bizlere destek olacaklar.

Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet M. Kasapoğlu ile Ankara’da yapmış olduğumuz protokol çerçevesinde Antakya’mızın Avsuyu, Akçaova ve Ovakent Mahallelerinde birer futbol ve birer basketbol sahası olmak üzere toplam 6 spor sahası yapımı için reklam karşılığı hibe desteği sağlandı. 450 bin Tl tutarındaki hibe desteği Gençlik ve Spor Bakanlığımız Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nca ‘spor tesisi’ yapımı için belediyemize tahsis edildi. Reklam karşılığı yapılan bu hibe desteği kapsamında gerekli işlemlerin yapılmasının ardından söz konusu tesisleri en kısa sürede ilçemize kazandırmış olacağız. Antakya’mıza hayırlı uğurlu olsun.”

 

Foto Galeri
  • BAŞKAN İSMAİL KİMYECİ'DEN 6 YENİ SPOR TESİSİ MÜJDESİ
  • BAŞKAN İSMAİL KİMYECİ'DEN 6 YENİ SPOR TESİSİ MÜJDESİ

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]