BAŞKAN KİMYECİ ''VAKIFBANK İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADIK."

Antakya Belediyesi ve Vakıfbank Antakya Şubesi İşbirliği İle Vatandaşlara

Belediye İşlemlerinde Erişim Kolaylığı Geliyor

 

BAŞKAN KİMYECİ; “ VAKIFBANK ANTAKYA ŞUBESİ İLE E-BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADIK.”

 

            Antakya Belediyesi e-belediyecilik işlemlerinde vatandaşlara erişim kolaylığı sağlamak amacıyla, Vakıfbank Antakya Şubesi ile bir protokol imzaladı.

Vakıfbank Antakya Şube Müdürü Uğur Durmuş, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin makamında gerçekleştirilen protokol töreninde Vakıfbank Antakya Şubesi olarak, Antakya Belediyesi ile yapmış oldukları işbirliği çerçevesinde belediye veznelerinden yapılan her türlü ödeme, kayıt ve sorgulama işlemlerinin Vakıfbank şube, atm ve internet bankacılığı üzerinden yapılabileceğini belirtti.

Şube Müdürü Durmuş, yapılan bu protokol kapsamındaki işbirliklerinden dolayı Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye teşekkürlerini ileterek, altyapı çalışmalarının en kısa sürede tamamlanarak hizmetin hayata geçirileceğini ifade etti. Vakıfbank Antakya Şube Müdürü Uğur Durmuş konuşmasının sonunda Hatay’da bir ilk olan hizmetin, Antakya Belediyesi’nce hayata geçirilmesinden dolayı Başkan Kimyeci’ye teşekkürlerini iletti.

Durmuş ayrıca yapılan bu işlemlerin vatandaşlara sıra bekleme derdinden kurtaracağını, atm ve internet bankacılığından yapılan işlemlerin 3 tl, şubelerden yapılan işlemlerin 6 tl gibi cüzi ücretleri olduğunu belirtti.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ise vatandaşların belediye hizmetlerine en kolay erişimi sağlamalarını çok önemsediklerini bu kapsamda özellikle Antakya’nın merkeze uzak mahallelerinde oturanların bu protokol ile belediye binasına gelmek zorunda kalmadan her türlü ödeme, kayıt ve sorgulama işlemlerini kendilerine en yakın Vakıfbank şube ve atm’lerinden yapabilecekleri gibi internet bankacılığı ile de gerçekleştirebileceklerini ifade etti.

Başkan Kimyeci en kısa sürede hayata geçirilecek olan projeye desteklerinden dolayı Vakıfbank Antakya Şube Müdürü Uğur Durmuş’a teşekkürlerini ileterek, “Antakya’mıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Konuşmaların ardından Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve Vakıfbank Antakya Şube Müdürü Uğur Durmuş en kısa sürede altyapısı tamamlanarak hayata geçirilecek olan hizmet için protokol imzalayarak günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]