BAŞKAN KİMYECİ AKHİSAR MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

  Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bilgilendirme buluşmaları kapsamında Akhisar Mahallesi’ni ziyaret etti.

          Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Akhisar Mahalle Muhtarı Galip Karadeniz, Belediye Başkan Yardımcıları, daire müdürleri, mahalle temsilcisi ve sakinleri yer aldı.

         Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Kimyeci, yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi; “ 16 Nisan’da gerçekleştirilecek Referandum, ülkemiz için bir dönüm noktası. Referandumda söz de karar da milletin diyeceğiz. Ülkemizin tarımda, sağlıkta, ekonomide, eğitimde, turizmde ilerleme kaydederek hiçbir dış güce ihtiyaç duymadan gelişmesi için ‘Evet’ diyeceğiz. Gücünü milletten alan ve bu güçle Türk Milleti’ni bütün dünyada şerefle temsil eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için ve güçlü Türkiye’yi oluşturmak için ‘Evet’ diyeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle şahsım, Antakya Belediyesi, teşkilatım ve milletim adına hepinize şükranlarımı sunuyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”

          Ziyaret sonunda Başkan Kimyeci, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, Akhisar Mahalle Muhtarı Galip Karadeniz, Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve mahalle sakinleri ile günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

Foto Galeri
  • BAŞKAN KİMYECİ AKHİSAR MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ
  • BAŞKAN KİMYECİ AKHİSAR MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ
  • BAŞKAN KİMYECİ AKHİSAR MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ
  • BAŞKAN KİMYECİ AKHİSAR MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]