BAŞKAN KİMYECİ: " DEMİRKÖPRÜ'YÜ ÖRNEK MAHALLE YAPACAĞIZ."

 

TARİHİ DEMİRKÖPRÜ’DE GÖNÜL SOFRASI KURULDU

BAŞKAN KİMYECİ: “ DEMİRKÖPRÜ’YÜ ÖRNEK MAHALLE YAPACAĞIZ.”

     

            Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Demirköprü Mahallesi’nde Antakya Belediyesi’nce organize edilen Gönül Sofrası etkinliklerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

            Antakya Belediyesi mobil sahne ve mobil mutfak aracılığı ile düzenlenen etkinlikte Demirköprü Mahallesi’nde kurulan gönül sofrası etkinliğine katılan Başkan Kimyeci vatandaşlarla tek tek ilgilenerek hallerini hatırlarını sordu. Programda Antakya Belediyesi mehteran bölüğü ve tasavvuf dinletisinin yanı sıra aziz şehitlerin anısına Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi.          

            Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci katıldığı programda mobil sahne aracılığı ile vatandaşlara hitap ederek şu görüşlere yer verdi; “ Bu güzel akşam sofrasında misafir ettiğiniz için şahsım ve tüm Antakya Belediyesi olarak teşekkür ediyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Gönül sofraları programımız kapsamında Antakya Belediyesi’nin meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve personellerimiz ile sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz.

            Demirköprü Mahallemizde bulunan tarihi Demirköprünün restorasyonu tamamlandı. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla Demirköprü’müzü örnek mahalle haline getireceğiz. Bugün bizlere gönül sofrasında eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum.”

            Programa Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin yanı sıra belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, Demirköprü Mahalle Muhtarı Hüseyin Şahan ve çok sayıda mahalle sakini katılım gösterdi.

            Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci düzenlenen programa gösterilen yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederek mahalle sakinleri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Foto Galeri
  • BAŞKAN KİMYECİ:
  • BAŞKAN KİMYECİ:
  • BAŞKAN KİMYECİ:
  • BAŞKAN KİMYECİ:
  • BAŞKAN KİMYECİ:
  • BAŞKAN KİMYECİ:

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]