BAŞKAN KİMYECİ FIRINCI ESNAFIYLA BİRARAYA GELDİ

 

          Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Fırıncılar Odası temsilcileri ve üyeleri ile düzenlenen toplantıya katıldı.

         Başkan Kimyeci, Fırıncılar Odası ile gerçekleştirilen toplantıda şunları dile getirdi; “Antakya’ya gece gündüz demeden hizmet veren Fırıncı esnaflarımız, gıda sektörünün temel halkası olan fırıncılık mesleğini icra ederek halkın temel ihtiyaçlarını karşılıyor. Bayram, hafta sonu gibi zamanlarda bile halka hizmet veren esnaflarımıza kolaylıklar diliyorum. Antakya Belediyesi olarak vatandaşlarımızın temel gıda maddesi olan ekmeğe en sağlıklı, en temiz şekilde ulaşabilmeleri için bizler de fırıncı esnafımızla karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Hem esnafımızın sıkıntılarını dinlemek, hem de fırıncı esnafımızdan beklentilerimizi iletmek üzere  bir araya geldiğimiz bu toplantıya iştirak ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim.” dedi.

            Toplantıda Sağlık İşleri Müdürlüğü fırınların mevcut durumu ve fırıncı esnafından beklentiler konusunda sunum gerçekleştirdi.

            Fırıncı esnafı adına konuşan Oda Başkanı Nasır Bucak ve fırıncı esnafı karşılıklı istişare sonucu çok faydalı olan bu anlamlı buluşmadan ötürü Başkan Kimyeci’ye teşekkür ederek, her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.

            Buluşmada Başkan Kimyeci’ye başkan yardımcıları ve daire müdürleri eşlik etti.

 

Foto Galeri
  • BAŞKAN KİMYECİ FIRINCI ESNAFIYLA BİRARAYA GELDİ
  • BAŞKAN KİMYECİ FIRINCI ESNAFIYLA BİRARAYA GELDİ
  • BAŞKAN KİMYECİ FIRINCI ESNAFIYLA BİRARAYA GELDİ
  • BAŞKAN KİMYECİ FIRINCI ESNAFIYLA BİRARAYA GELDİ

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]