BAŞKAN KİMYECİ; "HÜKÜMETİMİZİN SURİYELİ SIĞINMACILARA YÖNELİK POLİTİKASINI ÜZERİMİZE DÜŞEN NE VARSA YAPARAK DESTEKLİYORUZ."

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Gaziantep’te

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Ve Almanya Başbakanı Angela Merkel’in Başkanlıklarında Düzenlenen

Avrupa Birliği Sığınmacılara Yardım Programına Katıldı

 

BAŞKAN KİMYECİ; “HÜKÜMETİMİZİN SURİYELİ SIĞINMACILARA YÖNELİK POLİTİKASINI

ÜZERİMİZE DÜŞEN NE VARSA YAPARAK DESTEKLİYORUZ.”

     

            Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Başbakan Ahmet Davutoğlu ev sahipliğinde Almanya Başbakanı Angela Merkel’in katılımıyla Gaziantep’te düzenlenen Avrupa Birliği Suriyeli Sığınmacılara Yardım Programı toplantısına katıldı.

            Hatay heyeti ile birlikte programa katılan Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci program hakkında görüşlerini ifade ettiği konuşmasında, “Hükümetimizin Suriye’li sığınmacılara yönelik uyguladığı politikayı Antakya Belediyesi olarak elbette ki destekliyoruz. Bu kapsamda bizler de bu konuda üzerimize düşen ne varsa yapma gayreti içerisindeyiz. Antakya Belediyemizin sorumluluk alanına giren Apaydın Kampının temizlik, ilaçlama gibi hizmetlerini en güzel şekilde gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra Suriye’li çocuklara yönelik hizmet veren okullarımızda da diğer okullarımızdan ayırt etmeksizin dezenfeksiyon, bahçe ve peyzaj bakımları gibi çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bundan sonraki süreçte de üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

            Hatay’dan Gaziantep’te düzenlenen programa katılanlardan bazı isimler ise şöyle; Hatay Valisi Ercan Topaca, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz.

Foto Galeri
  • BAŞKAN KİMYECİ;
  • BAŞKAN KİMYECİ;
  • BAŞKAN KİMYECİ;
  • BAŞKAN KİMYECİ;
  • BAŞKAN KİMYECİ;

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]