BAŞKAN KİMYECİ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN KİMYECİ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE

KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDU

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, şehrin makus talihini değiştirecek olan, Emek ve Aksaray Mahallelerinde 35 hektarlık bir alan üzerinde uygulanacak Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında bilgilendirme ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Kimyeci şehrin dinamiklerine Kentsel Dönüşüm Projesini tüm ayrıntıları ile aktarmak amacıyla çıktığı yolda ilk olarak Mimarlar Odasını ardından da İnşaat Mühendisleri odasını ziyaret etti.

İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şube Başkanı Selim Harbiyeli’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen tanıtım ve bilgilendirme toplantısında Başkan Kimyeci’ye, Başkan Yardımcısı Erhan Tartıcı, İmar ve Şehircilik Müdürü Elçin Eryetli, Kentsel Dönüşüm Birimi Müdürü Abdulkadir Bayraktar eşlik ederek teknik anlamda merak edilenleri yanıtladı.

İnşaat Mühendislerinin proje hakkında merak ettikleri tüm soruları ayrıntıları ile yanıtlayan Başkan Kimyeci, bu süreçte şehrin bu konudaki uzman beyinlerine ihtiyaç duyacaklarını ifade etti.

Proje hakkında yüksek görüntü kalitesi ile sunum yapan ve ayrıntılı raporlar sunan Başkan Kimyeci, Antakya’yı geleceğe taşıyacak Kentsel Dönüşüm Projesi’ni şehrin tüm dinamikleri ile paylaşacaklarını, herkesin fikir ve görüşlerine önem verdiklerini belirtti.

İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şube Başkanı Selim Harbiyeli ise ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Başkan Kimyeci’nin Kentsel Dönüşüm Projesini tüm ayrıntıları ile anlatmasının büyük bir incelik olduğunu belirtti. Harbiyeli konuşmasının devamında Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Antakya için çok önem arz ettiğini ve hayata geçirilmesini sabırsızlıkla beklediklerini ifade etti.

Foto Galeri
  • BAŞKAN KİMYECİ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE BULUŞTU
  • BAŞKAN KİMYECİ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE BULUŞTU
  • BAŞKAN KİMYECİ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE BULUŞTU

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]