BİTİREN MAHALLESİ BAŞKAN KİMYECİ'Yİ SEVGİ SELİYLE KARŞILADI

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci 95 mahallenin tamamını kapsayan 2016 yılı Mahalle Ziyaretleri - Gönül Sofraları programına 4 Nisan günü Bitiren Mahallesi ile başladı.

            Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Gönül Sofraları ve mahalle ziyaretleri programında mobil sahne ve mobil mutfak aracılığı ile vatandaşların huzur dolu saatler yaşamalarına vesile olurken, mahalle muhtarlarının öncülüğünde vatandaşlarla istişarelerde bulunuyor, esnafın taleplerini dinliyor, mahalle temsilcileri ile görüşerek eksiklikleri tespit ediyor.

Başkan Kimyeci aynı zamanda Antakya Belediyesi’nce gittiği her mahallede bugüne dek yürütülen hizmetleri ve geleceğe yönelik projelerini anlatarak vatandaşların bilgi sahibi olmasını sağlıyor.

Ziyaret ettiği her mahallede Antakya Belediyesi’nin bir yıl içerisinde gerçekleştirdiği hizmetleri vatandaşlarla paylaşan Başkan Kimyeci, yaptığı istişareler neticesinde hizmet haritasını şekillendirdiği ifade etti.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin mahalle ziyaretleri programı süresince mobil sahne aracılığı ile mehteran ve tasavvuf dinletileri, semazen gösterisi ve Kur’an-ı Kerim tilavetiyle mahalle sakinlerinin huzur dolu saatler geçirmelerini sağlıyor. Aynı zamanda mobil mutfak aracılığı ile hazırlanan çeşitli ikramlar dağıtılırken, Başkan Kimyeci’de ikramları bizzat dağıtmanın ardından vatandaşlarla aynı sofraya oturuyor. Programa katılan vatandaşların çocukları için de özel olarak hazır bulunan palyaço etkinlik süresince minikleri hem eğlendiriyor, hem de çeşitli hediyeler dağıtarak mutlu ediyor.

Başkan Kimyeci Bitiren Mahallesi sakinlerine mobil sahne aracılığı ile hitap ettiği programda şu görüşlere yer verdi; “ Bugün bizleri akşam sofrasında misafir ettiğiniz için şahsım ve tüm Antakya Belediyesi olarak teşekkür ediyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Gönül sofraları programımız kapsamında Antakya Belediyesi’nin Başkan Yardımcıları, müdürleri, personelleri ve meclis üyelerimizle beraber sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Antakya’mızın bütün mahallelerinde birçok hizmetler yaptık. Bu hizmetleri yapmamızda bizlere imkân sağladığınız için şahsım, teşkilatım ve Antakya Belediyesi adına sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bitiren mahallemizde şu ana kadar birçok teknik ve sosyal hizmet gerçekleştirdik. Hizmetlerimiz artarak sürdürmeye devam ediyoruz.

Bu güzel gönül soframıza teşrif etmeniz bizler için onur vesilesi. Sizlerle aynı sofrada buluşarak, istişarelerde bulunmak, hizmetlerimiz konusunda değerli fikirlerinizi almaya büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

Mahalle ziyaretleri kapsamında düzenlenen Gönül Sofrası etkinliklerinde Başkan Kimyeci’ye Antakya Belediyesi meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve muhtarlar eşlik ediyor.

Antakya Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin ziyaret programı şöyle aktarıldı;

√ 5 Nisan Salı 17.00 Tanışma Mahalle Meydanı

√ 6 Nisan Çarşamba 17.00 Akcurun Mahalle Meydanı

 

Foto Galeri
  • BİTİREN MAHALLESİ BAŞKAN KİMYECİ'Yİ SEVGİ SELİYLE KARŞILADI
  • BİTİREN MAHALLESİ BAŞKAN KİMYECİ'Yİ SEVGİ SELİYLE KARŞILADI
  • BİTİREN MAHALLESİ BAŞKAN KİMYECİ'Yİ SEVGİ SELİYLE KARŞILADI
  • BİTİREN MAHALLESİ BAŞKAN KİMYECİ'Yİ SEVGİ SELİYLE KARŞILADI
  • BİTİREN MAHALLESİ BAŞKAN KİMYECİ'Yİ SEVGİ SELİYLE KARŞILADI
  • BİTİREN MAHALLESİ BAŞKAN KİMYECİ'Yİ SEVGİ SELİYLE KARŞILADI

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]