GÖNÜL SOFRASI ÜZÜMDALI MAHALLESİ'NDE KURULDU

GÖNÜL SOFRASI ÜZÜMDALI MAHALLESİ’NDE KURULDU

AZİZ ŞEHİTLERİN ANISINA KURAN-I KERİM OKUNDU, DUALAR EDİLDİ

     

            Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Üzümdalı Mahallesi’nde Antakya Belediyesi’nce organize edilen Gönül Sofrası etkinliğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

            Antakya Belediyesi mobil sahne ve mobil mutfak aracılığı ile düzenlenen etkinlikte Üzümdalı Mahallesi’nde kurulan gönül sofrası etkinliğine katılan Başkan Kimyeci vatandaşlarla tek tek ilgilenerek hallerini hatırlarını sordu. Programda Antakya Belediyesi semazen gösterisi, mehteran bölüğü ve tasavvuf dinletisinin yanı sıra aziz şehitlerin anısına Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi.

        Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci katıldığı programda mobil sahne aracılığı ile vatandaşlara hitap ederek şu görüşlere yer verdi; “ Bu güzel akşam sofrasında bizi misafir ettiğiniz için şahsım ve tüm Antakya Belediyesi ailesi adına teşekkür ediyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.. Gönül sofraları programımız kapsamında Antakya Belediyesi’nin meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve personellerimiz ile sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz.

         Antakya Belediyesi olarak Üzümdalı Mahallemiz diğer 95 mahallemiz gibi çok değerli bir mahallemiz ve mahallemize verdiğimiz bu değeri göstermek için birçok hizmet gerçekleştirdik. Hizmetlerimiz artarak devam edecek. Şahsım ve Antakya Belediyesi olarak her daim yanınızda olacağız ve sevginize layık olmaya çalışacağız. Bu gönül sofrasında bizlere eşlik ettiğiniz için ve göstermiş olduğunuz katılım için sizlere şahsım, Antakya Belediyesi ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.”

        Programa Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin yanı sıra belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, Üzümdalı Mahalle Muhtarı Servet Yiğitbaşı ve çok sayıda mahalle sakini katılım gösterdi.

        Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci düzenlenen programa gösterilen yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederek mahalle sakinleri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 

           

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]