"HAİN VE ALÇAKÇA YAPILAN TERÖR SALDIRILARI ASLA HEDEFİNE ULAŞAMAYACAKTIR."

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Ankara’daki Hain Terör Saldırısı Münasebetiyle

Kınama ve Başsağlığı Mesajı Yayınladı

 

 “HAİN VE ALÇAKÇA YAPILAN TERÖR SALDIRILARI ASLA HEDEFİNE ULAŞAMAYACAKTIR.”

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Ankara’da meydana gelen hain terör saldırısı sonucu hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dilediğini belirtirken, bu alçakça saldırıyı şiddetle kınadığını ifade etti.

Başkan Kimyeci; “Ankara Kızılay meydanında alçakça düzenlenmiş saldırıdan dolayı yaşadığımız üzüntüyü tarif etmek çok güç. Bu saldırı sonucunda 37 masum vatandaşımız ne yazık ki hayatını kaybetti. 70’ten fazla da yaralının hastanelerde tedavi altında olduğunu öğrendik. Tüm ülkeyi yasa boğan bu korkunç olay bizleri de derinden üzdü. Yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyor, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar temenni ediyorum.

Ülkemizin milli birlik ve beraberliği hedeflenerek yapılan bu saldırıda hainlerin amaçlarına ulaşamayacaklarına olan inancımı bir kez daha vurgulamak istiyorum. Alçakça saldıranlarla sabrımızı zorlayanlar tıpkı tarihte olduğu gibi emellerine ulaşamayacaklardır.

Bu hain ve kalleşçe yapılan terör saldırısını şiddetle kınıyor, saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum." dedi.

 

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]