HATAY VALİSİ ERDAL ATA'DAN BAŞKAN KİMYECİ'YE ZİYARET

VALİ ATA; “YENİ KURULMUŞ BİR BELEDİYE OLARAK

ÇOK GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATMIŞSINIZ.”

         

Hatay Valisi Erdal Ata, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye nezaket ziyaretinde bulundu. Hatay Valisi Erdal Ata’yı çiçekle karşılayan Başkan Kimyeci’ye, meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri de eşlik etti.

Hatay Valisi Erdal Ata’ya ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Kimyeci, teknik ve sosyal belediyecilik, personel yapısı ve mali durumu kapsayan Antakya Belediyesi hizmetleri hakkında verdiği detaylı brifingin ardından şu görüşlere yer verdi; “ Antakya Belediyesi ailesi olarak sizleri ağırlamaktan onur duyduk. Antakya Belediyesi ailesi olarak sizinle çalışma imkânı bulduğumuz için çok şanslıyız. Şehrimize kazandırdığımız hizmetlerde, projelerde bilgi birikiminiz ve tecrübenizle bizlere yol göstereceğinize inanıyorum. Sizlerle çalışacak olmanın verdiği heyecanla, bir kez daha yeni görevinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

Hatay Valisi Erdal Ata, ziyaret sırasında şu sözlere yer verdi; “ 2014 yılında kurulmuş olmanıza rağmen birçok güzel hizmetler yapmışsınız. Bu hizmetlerinize de en güzel şekilde devam edeceğinize inanıyorum. Belediyelerin insan hayatında önemli bir yeri vardır. Belediyeler insanların yaşam kalitesini doğrudan etkileyen kurumlardır. Eğer belediye hizmetleri güzel ve kaliteli ise bu o şehrin insanının yaşantısını da aynı oranda etkiliyor. Parkları, bahçeleri, alt ve üst yapısı ile modern bir kentte yaşayan insanlar daha huzurlu ve mutludur. Biraz evvel Kentsel Dönüşüm Projeniz hakkında bilgiler verdiniz. O konu üzerinde hassasiyetle durun ve takip edin. Bizlerde Hatay Valiliği olarak elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Bir aydır buradayım, gördüğüm kadarıyla Hatay imar ve ulaşım yönünden sorunlu bir kent. Burası çok eski bir kent ve bu nedenle geçmişte yapılmış olan yanlışları düzeltmek mümkün değil. Bundan sonra yeni imara açılacak yerlerde ve kentsel dönüşüm uygulanacak yerlerde uzun vadeli düşünün. Yapmış olduğunuz hizmetlerinizde bundan sonraki süreçte de başarıya ulaşacağınıza inanıyorum. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.”

Başkan Kimyeci, Vali Erdal Ata’ya, Antakya’nın yöresel ürünlerinin yer aldığı hediye takdim etti.

Ziyaret sonunda Vali Ata, Başkan Kimyeci, meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Foto Galeri
  • HATAY VALİSİ ERDAL ATA'DAN BAŞKAN KİMYECİ'YE ZİYARET
  • HATAY VALİSİ ERDAL ATA'DAN BAŞKAN KİMYECİ'YE ZİYARET
  • HATAY VALİSİ ERDAL ATA'DAN BAŞKAN KİMYECİ'YE ZİYARET
  • HATAY VALİSİ ERDAL ATA'DAN BAŞKAN KİMYECİ'YE ZİYARET

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]