İKİNCİ İMZA TÖRENİ HAK SAHİBİ NİHAT CEMALİGİL İLE GERÇEKLEŞTİ

Kentsel Dönüşüm Projesi’nde Hak Sahiplerinin Islak İmza Süreci Devam Ediyor

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Emek ve Aksaray Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde ikinci ıslak imzalı sözleşmeyi hak sahibi Nihat Cemaligil ile gerçekleştirdi.    

Makamda gerçekleşen imza töreninde Başkan Kimyeci; “Emek ve Aksaray Mahallemizde yapılacak Kentsel Dönüşüm Projesi’ni 350 dönümlük alanda gerçekleştireceğiz. Güzel bir şehircilik anlayışıyla Antakya’mıza ihtiyaç duyulan modern bir yaşam alanı kazandıracağız. Şehrimizde çok önemli yapılara imza atmış meslektaşımız, duayenimiz Mimar Nihat Cemaligil ağabeyimize, memleketimize, milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

İmza töreninde duygu ve düşüncelerini dile getiren Hak Sahibi Nihat Cemaligil; “Antakya’mızda 40 yıllık bir soruna Başkanımız İsmail Kimyeci’nin çözüm bulmak adına el atmış olması bizleri çok mutlu etti. Başkanımızla gurur duyuyoruz. Projeyi çok güzel buldum. Emeği geçenleri tebrik ediyorum. Memleketimize, milletimize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

İmza töreninde Başkan Kimyeci’ye Belediye Meclis Üyesi Halil İbrahim Toysal, İmar ve Şehircilik Müdürü Elçin Eryetli, Kentsel Dönüşüm Müdürü Tüge Gündüz, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hayrettin Akyürek eşlik etti.

İmza töreninin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Foto Galeri
  • İKİNCİ İMZA TÖRENİ HAK SAHİBİ NİHAT CEMALİGİL İLE GERÇEKLEŞTİ
  • İKİNCİ İMZA TÖRENİ HAK SAHİBİ NİHAT CEMALİGİL İLE GERÇEKLEŞTİ
  • İKİNCİ İMZA TÖRENİ HAK SAHİBİ NİHAT CEMALİGİL İLE GERÇEKLEŞTİ

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]