İL MÜFTÜSÜ HAMDİ KAVİLLİOĞLU KUTLU DOĞUM HAFTASI MÜNASEBETİYLE BAŞKAN KİMYECİ'Yİ ZİYARET ETTİ

Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu ve Hatay İl Müftülüğü Kutlu Doğum hazırlama heyeti 14 – 20 Nisan Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye ziyarette bulundu.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin makamında gerçekleşen ziyarete konuşan Müftü Kavillioğlu şu görüşlere yer verdi; “ Diyanet İşleri Başkanlığımız 1989 yılından bu yana Nisan ayının 14 ile 20’si arasını Kutlu Doğum Haftası olarak kutluyor. Bu haftanın kutlanmasındaki amacımız sevgili peygamberimizi daha iyi anlamak ve daha iyi anlatmaktır. Türkiye genelinde paneller, konferanslar, programlarla ve tabi ki yurtdışında da sevgili peygamberimiz anlatılmaya çalışılıyor. Bu bağlamda ilimizde de güzel programlar tertip edildi. Bu programlarımıza sizleri hem davet etmek hem de kutlu doğum haftanızı hayırlamak amacıyla ziyaret ettik. Kutlu doğum haftanız kutlu olsun.”

Başkan Kimyeci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek başladığı konuşmasında şunları kaydetti; “ Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle belediyemize yapmış olduğunuz bu güzel ziyaretten dolayı sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Müftüm, göreve geldiğiniz günden bu yana şehrimizin pek çok noktasına yapmış olduğunuz ve geleceğe kalabilecek güzel hizmetlerinizden dolayı teşekkürlerimizi sunuyor, sizlerin iyi insan olma ve bunu öğretme yolundaki gayretiniz takdire şayan. Görev sürenizde şehrimize kazandırma gayreti içerisinde olduğunuz yeni ibadethanelerden dolayı da Antakya Belediye Başkanı olarak milletim adına teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm bu duygu ve düşünceler ile sizlerin de Sevgili Peygamberimizi andığımız bu güzel Kutlu Doğum Haftasını tebrik ediyor, ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum.”

Konuşmaların ardından İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu beraberindeki Kutlu Doğum programı hazırlama heyeti ile Başkan Kimyeci’ye çiçek takdim ederek, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

Foto Galeri
  • İL MÜFTÜSÜ HAMDİ KAVİLLİOĞLU KUTLU DOĞUM HAFTASI MÜNASEBETİYLE BAŞKAN KİMYECİ'Yİ ZİYARET ETTİ
  • İL MÜFTÜSÜ HAMDİ KAVİLLİOĞLU KUTLU DOĞUM HAFTASI MÜNASEBETİYLE BAŞKAN KİMYECİ'Yİ ZİYARET ETTİ
  • İL MÜFTÜSÜ HAMDİ KAVİLLİOĞLU KUTLU DOĞUM HAFTASI MÜNASEBETİYLE BAŞKAN KİMYECİ'Yİ ZİYARET ETTİ

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]