KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ MİMARLAR ODASINDA TÜM YÖNLERİ İLE DEĞERLENDİRİLDİ

Başkan Kimyeci STK’ları Ziyaret Ederek Kentsel Dönüşüm Projesi Hakkında Ayrıntılı Bilgiler Sunuyor

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ

MİMARLAR ODASINDA TÜM YÖNLERİ İLE DEĞERLENDİRİLDİ

 

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci Emek ve Aksaray Mahallelerini kapsayan 35 hektarlık riskli alanın dönüştürülmesine yönelik hazırlanan Kentsel Dönüşüm Projesi’ni tüm yönleri ile Mimarlar Odası Yönetim kurulu üyelerine aktardı.

Başkan Kimyeci bizzat ziyaret ederek sunum şeklinde aktardığı Kentsel Dönüşüm Projesi’nin detaylarını meslektaşları ile paylaşmaktan onur duyduğunu, bu nedenle ilk durak olarak Mimarlar Odasını tercih ettiğini de ayrıca ifade etti.

Başkan Kimyeci’nin Kentsel Dönüşüm Projesi Bilgilendirme ziyareti esnasında Mimarlar Odası Başkanı Mustafa Özçelik ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Mimarlar Odası Başkanı Mustafa Özçelik, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiği konuşmasında, Başkan Kimyeci’nin Kentsel Dönüşüm Projesini STK’lar ile paylaşmasının çok önemli ve ince bir davranış olduğunu, projeyi tüm detayları ile ilk ağızdan dinleme imkanına sahip oldukları için şanslı olduklarını ifade etti. Özçelik konuşmasının devamında Kentsel Dönüşüm Projesi’ne bir mimar gözüyle baktığında çok beğendiğini, tüm ayrıntıların değerlendirilmiş olmasından dolayı projenin katma değerinin daha da yüksek olduğunu, projeye Mimarlar Odası olarak ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Oda üyelerinin proje hakkındaki en ufak detaya kadar bilgi sahibi olması sağlanan toplantılarda, Başkan Kimyeci’ye, Başkan Yardımcısı Erhan Tartıcı, İmar ve Şehircilik Müdürü Elçin Eryetli, Kentsel Dönüşüm Birimi Müdürü Abdulkadir Bayraktar eşlik ederek teknik anlamda merak edilenleri yanıtladı.

Foto Galeri
  • KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ  MİMARLAR ODASINDA TÜM YÖNLERİ İLE DEĞERLENDİRİLDİ
  • KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ  MİMARLAR ODASINDA TÜM YÖNLERİ İLE DEĞERLENDİRİLDİ
  • KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ  MİMARLAR ODASINDA TÜM YÖNLERİ İLE DEĞERLENDİRİLDİ

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]