KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI DOÇ.DR. HÜSEYİN YAYMAN, ANTAKYA BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı AK Parti İstanbul Milletvekili

Doç.Dr. Hüseyin Yayman, Antakya Belediyesi’ni Ziyaret Etti

 

YAYMAN; “MİLLİ İRADEMİZE İPOTEK KOYMAK, ÜLKEMİZİ AYIPLI HALE GETİRMEK İSTEDİLER.”

 

Bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek ve 15 Temmuz tarihinden bu yana devam eden Demokrasi Nöbetlerine destek vermek amacıyla Hatay’a gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Yayman, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’yi ziyaret etti.

Antakya Belediyesi ana hizmet binasında bulunan başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete ev sahipliği yapan Başkan Kimyeci’ye, Kültür ve Turizm İl Müdürü Hüsnü Işıkgör, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen eşlik etti.

Yayman, Antakya Belediye Tv’nin Canlı Yayın Konuğu Oldu

Başkan Kimyeci’nin makamında gerçekleşen ziyaretin ardından Antakya Belediyesi internet televizyonu olan www.antakyabelediye.tv’nin canlı yayın konuğu olan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Yayman birlik beraberlik mesajları verdiği yayında şu açıklamalarda bulundu; “15 Temmuz akşamı çok açık bir şekilde ülkemizin birliğine, bütünlüğüne, demokrasimize, özgürlüğümüze, Başbakanımıza, seçilmiş olan Cumhurbaşkanımıza, milletvekilimize, belediye başkanımıza kısacası tüm milli irademize bir ipotek koyma, Türkiye’yi ayıplı hale getirme, bir darbe girişimi hatta bunun ötesinde ülkemizde bir iç savaş, bir kardeş kavgası çıkartma, işgale hazırlama hainliği, soysuzluğu ve şerefsizliği ile karşı karşıya kaldık. Çok şükür ki hem Cumhurbaşkanımızın sokaklara çıkın talimatı ile milletimiz, il, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımıza kadar topyekün bir seferberlik duygusu ile darbeye dur denildi. Tekrardan rahmetli Erbakan’ın dediği gibi milletin iradesinin F16’ların çeliğinden kuvvetli olduğunu gördük. Rabbime şükürler olsun ki milli irademiz bunlara en güzel cevabı verdi. ”

Önemli açıklamalarda bulunan Yayman, ilk fırsatta Hatay’da Kültür ve Turizm Çalıştayı yapacaklarının müjdesini vererek bölge turizminin canlanmasında gerekli katkıda bulunacaklarını ifade etti.

Antakya Belediyesi’nden program ile ilgili yapılan açıklamada “Hatay Dünya’nın en önemli şehirlerinden biri” şeklinde ifadelerde bulunan ve Doğunun Kraliçesi diye tabir ettiği Hatay’ı kültür ve turizm anlamınla layık olduğu seviyeye getireceklerini vurgulayan Yayman’ın katıldığı canlı yayın programının tekrarının İsmail kimyeci facebook ve www.antakyabelediye.tv internet adresinden izlenebileceği belirtildi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettiği konuşmasında Sayın Yayman’ın yaptığı açıklamalardan dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek, Hatay’ın Kültür ve Turizm anlamında geleceğe yönelik yapılacak her türlü çalışmada üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını vurguladı.

 

Foto Galeri
  • KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI DOÇ.DR. HÜSEYİN YAYMAN, ANTAKYA BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET ETTİ
  • KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI DOÇ.DR. HÜSEYİN YAYMAN, ANTAKYA BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET ETTİ
  • KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI DOÇ.DR. HÜSEYİN YAYMAN, ANTAKYA BELEDİYESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]