MİLLİ İRADE DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKMIŞ, OMURGALI DURUŞUNU GÖSTERMİŞTİR

FETÖ Terör Örgütünün Hain Darbe Girişimini Değerlendiren Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci;

MİLLİ İRADE DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKMIŞ, OMURGALI DURUŞUNU GÖSTERMİŞTİR

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, hain Fetö terör örgütünün ülkemizin birliğini ve dirliğini bozmaya yönelik darbe girişimini şiddetle kınadıklarını belirtti.

Başkan Kimyeci; hain darbe girişiminin başta Sayın Cumhurbaşkanımızın, Hükümetimizin, Güvenlik Güçlerimizin, 78 milyonun omurgalı, dik ve kararlı duruşuyla başarıyla püskürtüldüğünü ifade etti.

Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, tüm Türkiye'de olduğu gibi, hainlerin sözde darbe girişimine Antakyalı, Hataylı hemşehrilerininde ilk andan itibaren tavrını net bir şekilde koyduğunu, şanlı Türk Bayraklarını dalgandırmak suretiyle meydanlara akarak Milli İradeye, demokrasiye sahip çıktığını belirtirken, Milli iradenin bir gurup cuntacıya ve paralel yapı elamanına teslim edilemeyecek kadar güçlü olduğunu vurguladı.

Başkan Kimyeci; hain FETÖ terör örgütünün darbe girişiminde vatanımızı, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü kahramanca savunurken şehitlik mertebesine erişen tüm güvenlik güçlerimize ve masum sivil vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, milletimize başsağlığı diliyor, yaralı vatandaşlarımıza rabbimden acil şifalar temenni ediyorum. dedi.

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]