NARLICA MAHALLESİ'NE HİZMET ATAĞI

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Narlıca Mahallesi’nde sürdürülen parke onarım çalışmalarında incelemelerde bulundu.
Narlıca Mahallesi 90. Sokak’ta gerçekleştirilen parke onarım çalışmalarında yol katedildiğini belirten Başkan Kimyeci, çalışmaların hızlı şekilde sürdürüldüğünü belirtti. Bozulan yolda gerçekleştirilen parke onarım çalışmalarının bir an önce tamamlanarak mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacağını belirtti.
Narlıca Mahallesi’ne Ara Bağlantı Yolları Kazandırılıyor
Hizmet denetimlerini yakından takip eden Başkan Kimyeci, Narlıca Mahallesi’nde ara bağlantı yollarını hizmete sunmak için az zaman kaldığını belirtti.
Başkan Kimyeci, Narlıca Mahallesi’nde ihtiyaç duyulan ara bağlantı yollarıyla hem mahalle sakinlerinin rahatlıkla kullanabilecekleri hem de çevre mahallelerden gelen araçların kısa sürede ulaşım sağlaması için yapılan çalışmaların kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını belirtti.
Parke Döşeme Çalışmaları Öncesi Kot Çalışması Gerçekleştirildi
Narlıca Mahallesi’nde gerçekleştirdiği hizmet denetimlerini sürdüren Başkan Kimyeci, 84. Ve 86. Sokaklarda parke döşeme öncesi gerçekleştirilen kot çalışmalarında incelemelerde bulundu.
Başkan Kimyeci, Narlıca Mahallesi 84. ve 86. Sokaklarda parke döşeme işlemi öncesinde kot çalışması ile yolun doğru bir biçimde düzeltildiğini belirtti. Başkan Kimyeci, kot çalışmalarının tamamlanmasının ardından yolda parke döşeme çalışması yapılarak mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacağını ifade etti.
Narlıca Mahallesi Parke Yollara Kavuşuyor
Narlıca Mahallesindeki hizmet denetimlerini sürdüren Başkan Kimyeci, Narlıca Mahallesi’ne yepyeni yollar kazandırıldığını belirtti.
Narlıca Mahallesi’ne yeni bir çehre kazandırıldığını belirten Başkan Kimyeci, 1001., 80. ve 82. Sokaklarda parke döşeme çalışmalarının devam ettiğini, mahalle sakinlerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yolların parke ile kaplandığını ifade etti.
Başkan Kimyeci Narlıca Mahallesi’ne toz topraktan uzak, tertemiz, vatandaşların ve araçların rahatlıkla kullanabilecekleri yollar kazandırmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Hizmet denetimlerinin ardından emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Kimyeci, yapılan çalışmaların mahalle sakinlerine hayırlı olmasını temenni etti.

 
 
Foto Galeri
  • NARLICA MAHALLESİ'NE HİZMET ATAĞI
  • NARLICA MAHALLESİ'NE HİZMET ATAĞI
  • NARLICA MAHALLESİ'NE HİZMET ATAĞI
  • NARLICA MAHALLESİ'NE HİZMET ATAĞI
  • NARLICA MAHALLESİ'NE HİZMET ATAĞI
  • NARLICA MAHALLESİ'NE HİZMET ATAĞI
  • NARLICA MAHALLESİ'NE HİZMET ATAĞI
  • NARLICA MAHALLESİ'NE HİZMET ATAĞI

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]