ÜÇGEDİK MAHALLESİ SAKİNLERİ BAŞKAN KİMYECİ'Yİ BAĞRINA BASTI

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Üçgedik Mahallesi’nde Antakya Belediyesi’nce düzenlenen Gönül Sofrası etkinliğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

       Antakya Belediyesi mobil sahne ve mobil mutfak aracılığı ile düzenlenen etkinlikte Saraycık Mahallesi’nde kurulan gönül sofrası etkinliğine katılan Başkan Kimyeci vatandaşlarla tek tek ilgilenerek hallerini hatırlarını sordu. Programda Antakya Belediyesi semazen gösterisi, mehteran bölüğü ve tasavvuf dinletisinin yanı sıra aziz şehitlerin anısına Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi.

       Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci katıldığı programda mobil sahne aracılığı ile vatandaşlara hitap ederek şu görüşlere yer verdi; “ Bu güzel akşam sofrasında bizi misafir ettiğiniz için şahsım ve tüm Antakya Belediyesi ailesi adına teşekkür ediyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Gönül sofraları programımız kapsamında Antakya Belediyesi’nin meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve personellerimiz ile sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz.

      Antakya Belediyesi ailesi olarak Üçgedik Mahallemizde birçok hizmet gerçekleştirdik. Hizmetlerimiz sırasında bizlerden desteklerinizi ve dualarınızı esirgemediğiniz için teşekkür ediyorum. Hizmetlerimize yenilerini eklemek için önerileriniz ve istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

       Bu mütevazı gönül sofrasında bizlere eşlik ettiğiniz için ve göstermiş olduğunuz katılım için sizlere şahsım, Antakya Belediyesi ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.”

       Programa Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin yanı sıra belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri, mahalle temsilcisi, AK Parti teşkilat üyeleri, Üçgedik Mahalle Muhtarı İbrahim Yıldırım ve çok sayıda mahalle sakini katılım gösterdi.

       Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci düzenlenen programa gösterilen yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederek mahalle sakinleri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Foto Galeri
  • ÜÇGEDİK MAHALLESİ SAKİNLERİ BAŞKAN KİMYECİ'Yİ BAĞRINA BASTI
  • ÜÇGEDİK MAHALLESİ SAKİNLERİ BAŞKAN KİMYECİ'Yİ BAĞRINA BASTI
  • ÜÇGEDİK MAHALLESİ SAKİNLERİ BAŞKAN KİMYECİ'Yİ BAĞRINA BASTI
  • ÜÇGEDİK MAHALLESİ SAKİNLERİ BAŞKAN KİMYECİ'Yİ BAĞRINA BASTI

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]