KARDEŞİNLE, SEVGİYLE PAYLAŞ PROJESİ

Antakya Belediyesi Sosyal Sorumluluk Projeleri İle Örnek Olmaya Devam Ediyor KARDEŞİNLE, SEVGİYLE PAYLAŞ PROJESİNE YOĞUN İLGİ

 

Antakya Belediyesi sosyal sorumluluk projeleri ile örnek belediyecilik hizmetleri üretmeye devam ediyor. Antakya Belediyesi’nce başlatılan “Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş” projesi yardımseverler tarafından büyük ilgi gördü.

TRT Çukurova Radyosu Projeyi Canlı Yayında Başkan Kimyeci’ye Sordu

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında önemli bir projeye daha imza attı. Bir elin verdiğini diğer el görmeden, ihtiyaç sahibi vatandaşları rencide etmeden giysi, oyuncak ve ayakkabı yardımı götürebilmek amacıyla oluşturulan proje yoğun ilgi görüyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlardan gelen taleplerin devam ettiği proje daha geniş kitlelere duyurulmak ve daha çok yardım toplayabilmek amacıyla TRT Çukurova Radyosu tarafından da ilgi görerek canlı yayında yer aldı. Başkan Kimyeci ile canlı yayında tele röportaj yapan TRT Çukurova Radyosu proje hakkında sorular sorarak bilgi aktarılmasını sağladı.”

Başkan Kimyeci canlı yayında proje hakkında bilgiler sunduğu konuşmasında; “ 2015 Haziran ayında başlatmış olduğumuz bu projenin amacı, hiç kullanılmamış ya da çok az kullanılmış kıyafet, ayakkabı ve oyuncakları ihtiyaç sahibi, yardıma muhtaç ailelerimize ulaştırıyoruz. İnsanlarımızın yardımlaşma ve dayanışma duygularını harekete geçirip pekiştiren bu projeyle toplanan tüm ürünler ihtiyaç sahibi insanlarımıza, bir elin verdiğini diğer elin görmeyeceği, insan onurunu zedelemeden, titizlik içerisinde ulaştırmaktır. Antakya Belediyesi olarak; Bu projeyle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sahipsiz kalmadıklarını, onların her zaman yanlarında olduğumuzu göstermekteyiz. Bu projede ben de varım ben de katkıda bulunmak istiyorum diyen tüm duyarlı vatandaşlarımız 0326 212 17 86 numaralı telefondan ulaşabilir ya da Bağrıyanık Mahallesi eski devlet hastanesi yanı askeri kışla civarındaki Antakya Belediyesi Eğitim ve Okuma Merkezimize bizzat gelebilirler.” dedi.

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci TRT Çukurova radyosunda Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş projesinin yanı sıra Antakya Belediyesi’nce yürütülen diğer sosyal projeler hakkında geniş bilgiler verdi.

Foto Galeri
  • KARDEŞİNLE, SEVGİYLE PAYLAŞ PROJESİ
  • KARDEŞİNLE, SEVGİYLE PAYLAŞ PROJESİ
  • KARDEŞİNLE, SEVGİYLE PAYLAŞ PROJESİ

[ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ ]